Samo Zdrowie

suplementy CaliVita

tel. 888 203 203
SamoZdrowie > Suplementy > Preparaty wspmagające procesy trawienia > Ac Zymes

Prawidłowe funkcjonowanie naszego układu pokarmowego ma ogromny wpływ także na to, jak się czujemy, czy jesteśmy zdrowi i w pełni sił.

Opakowanie : 100 kapsułek

AC-Zymes dawkowanie: 1 kapsułka dziennie pomiędzy posiłkami (na pusty żołądek)

Skład AC Zymes
Żywe kultury bakterii Lactobacillus acidophilus 2 miliardy

Cena klubowa : 61 zł – kup teraz

Prowadzenie niezdrowego trybu życia, picie alkoholu, palenie papierosów, niezdrowe odżywianie się, przyjmowanie inwazyjnych lekarstw, takich jak np. antybiotyki, może naruszyć mikroflorę naszych jelit, doprowadzić do namnożenia się chorobotwórczych bakterii, a w konsekwencji doprowadzić do zaburzenia niezwykle kruchej równowagi w układzie pokarmowym.

Musimy też pamiętać, że bakterie jelitowe, zwane probiotykami, stanowią ok. 1,5 kg masy ciała i współgrają z naszym organizmem, będąc wręcz niezbędnymi dla jego prawidłwej pracy.

Warto więc sięgać – zwłaszcza w sytuacjach, gdy prawdopodobne staje się zaburzenie mikroflory naszych jelit – po preparaty takie jak AC-Zymes, które zawierają pałeczki kwasu mlekowego – Lactobacillus acidophilus.

Są one szczególnie odporne na niesprzyjające warunki, wspomagają walkę organizmu z różnorodnymi szkodliwymi patogenami, które mogą żyć w naszym układzie pokarmowym, m.in. dla bakterii Clostridium, E.coli czy grzybów, wspomagają także wykorzystywanie białek mleka, aminokwasów, tłuszczów czy laktozy, a także uczestniczą w syntezie witamin z grupy B.

UWAGA!
– Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
– Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
– Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

 

kliknij na obrazek aby go powiększyć
ac zymes

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.8/5 (44 votes cast)
Ac Zymes, 3.8 out of 5 based on 44 ratings

Comments are closed.