Samo Zdrowie

suplementy CaliVita

tel. 888 203 203
SamoZdrowie > Suplementy > Inne suplementy > Arginine Plus

Arginina jest aminokwasem, który nasz organizm potrafi wytworzyć sobie sam, ale który możemy także przyjmować z pokarmem.

Opakowanie : 100 tabletek

Arginine Plus dawkowanie: 1 tabletka dziennie 1/2 godz. przed posiłkiem

Skład Arginine Plus
L-arginina 500 mg
Mangan 600µg
Kobalt 50µg
Kwas alfa – ketoglutarowy 50 mg

Cena klubowa 74 zł – kup teraz

 
Źródłem argininy są np. nabiał, produkty mięsne czy ziarna. Odżywia on nasz oranizm, bierze udział w syntezie tlenku azotu, rozszerzającego naczynia krwionośne i wpływającego na prawidłowe krążenie krwi, ułatwia docieranie krwi do każdej komórki, a zarazem transport składników odżywczych oraz tlenu, a także wspomaga sytnezę białek, ma pewien wpływ na produkcję hormonu wzrostu oraz insuliny, zwiększa też siły witalne człowieka. Uznaje się go za prekursora kreatyny, substancji niezbędnej, aby wytworzyć wysokoenergetyczną substancję – fosfokreatynę.

W związku z tym osoby, którym zależy na zwiększeniu beztłuszczowej masy ciała, zwłaszcza sportowcy, bardzo często sięgają po preparaty zawierające ten aminokwas. Jednym z nich jest Arginine Plus, wspierający dodatkowo procesy oczyszczania oranizmu i rozkład zbędnych produktów przemiany materii.

UWAGA!
– Nie zaleca się przyjmowania preparatu przez osoby z cukrzycą, gdyż wpływa on na wydzielanie insuliny.
– L-argininy nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią, osoby cierpiące na schizofrenię i opryszczkę.
– Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

kliknij w obrazek aby go powiększyć

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Arginine Plus, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Comments are closed.