Samo Zdrowie

suplementy CaliVita

tel. 888 203 203
SamoZdrowie > Suplementy > Witaminy > C Plus Flavonoids

W naszym życiu zdarzają się sytuację, gdy potrzebujemy suplementacji. Witamina C jest bardzo potrzebna naszemu organizmowi w przypadku infekcji, gorączki, przyjmowania niektórych lekarstw (np. doustnych pigułek antykoncepcyjnych).

Cena : 25 zł – kup teraz C Plus

Opakowanie : 100 tabletek

Witamina C pełni wiele ważnych funkcji w organizmie, aktywuje niektóre enzymy, bierze udział w oddychaniu komórkowym i chroni przed skutkami stresu. Witamina C ma właściwości antyoksydacyjne dzięki czemu wspomaga odporność oraz system nerwowy. Należy ona do witamin rozpuszczalnych w wodzie, dlatego też jest szybko usuwana z organizmu. Jednak nowoczesne suplementy, takie jak suplementy Calivita mają przedłużone działanie i gwarantują powolne i stopniowe uwalnianie składników preparatu do krwi, co zapewnia ich niezmienny i prawidłowy poziom w organizmie.

C Plus Flavonoids to preparat, który zawiera nie tylko witaminę C, ale też bioflawonoidy, które ułatwiają jej przyswajanie. Ludzki organizm nie potrafi samodzielnie produkować bioflawonoidów, dlatego musimy dostraczać ich wraz z pożywieniem lub przy pomocy suplementów takich jak C Plus.

UWAGA!
• Witamina C jest wrażliwa na światło i wysoką temperaturę, o czym należy pamiętać podczas przechowywania.
• Osoby, które cierpią z powodu kamicy nerkowej, przed zażyciem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem prowadzącym.
• Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
• Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
• Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

 

kliknij na obrazek aby go powiększyć

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Comments are closed.