Samo Zdrowie

suplementy CaliVita

tel. 888 203 203
SamoZdrowie > Suplementy > Preparaty wspomagające odchudzanie > Chromium Max 500

Naturalnie występujący Chrom jest trójwartościowy i nie jest toksyczny nawet w ilościach 1000 razy wyższych, niż wynosi dzienne zalecane spożycie. Wysoce toksycznym i powszechnie znanym czynnikiem rakotwórczym jest natomiast chrom sześciowartościowy – postać chemiczna chromu, stworzona przez człowieka i nie występująca w naturze

Cena : 47 zł  – kup teraz

Opakowanie : 100 kapsułek

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie lub według zaleceń

Skład Chromium Max

Pikolinian Chromu 500.00mcg

 

 

Chrom należy do tych składników mineralnych, które są niezbędne organizmowi w niewielkich ilościach – czyli do tzw. mikroelementów. Nasz organizm nie jest w stanie sam go sobie wytworzyć, dlatego bardzo ważne jest, aby dostarczać go ze źródeł zewnętrznych.

Chrom ma istotny wpływ na regulację poziomu glukozy we krwi, gdyż współgra z insuliną, czyli hormonem trzustki, biorąc udział w metabolizmie węglowodanów, białek oraz tłuszczów. Warto też pamiętać, że wspomaga naszą silną wolę w przypadku walki z nadmierną ochotą na słodycze, która bywa często spowodowana wahaniami poziomu cukru we krwi. Dzięki temu może zwiększyć skuteczność i efektywność diety odchudzającej.

Naturalnymi źródłami tego mikroelementu są m.in. drożdże, małże, brokuły, a także produkty wykonane z pełnoziarnistej mąki pszennej. Istotne jest jednak to, że nie każda postać chromu jest łatwo przyswajalna.
Najefektywniej przyswajamy pikolinian chromu, będący głównym składnikiem preparatu Chromium MAX 500. Przyjmując go, zniwelujesz do minimum napady ochoty na słodycze, uzupełnisz niedobory chromu w organizmie i będziesz mieć pewność, że ten niezwykle ważny pierwiastek zostanie właściwie wykorzystany przez organizm.

UWAGA!
•    Nie zaleca się przyjmowania chromu przez kobiety w ciąży, karmiące matki oraz małe dzieci.
•    Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
•    Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
•    Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

 

kliknij w obrazek aby go powiększyć

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Comments are closed.