Samo Zdrowie

suplementy CaliVita

tel. 888 203 203

CaliVita International to dynamicznie rozwijającą się międzynarodowa firma, wywodzącą się z firmy California Fitness. Inspiracją do stworzenia CaliVita International była odpowiedź na zmieniające się potrzeby konsumentów, przy jednoczesnym wykorzystaniu sprawdzonych doświadczeń, które przez ponad 10 lat były realizowane przez California Fitness.

Siedziba CaliVita International w Stanach Zjednoczonych (Farmington)

rotterdam02.jpgW ostatnich latach wzrosła świadomość potrzeby prowadzenia zdrowego stylu życia, co niewątpliwie jest zasługą również firmy CaliVita. Na całym świecie, CaliVita International propaguje nowy, pod względem jakości, styl życia. Pod pojęciem tym kryje się prowadzenie zdrowego stylu życia, co również wiąże się z systematycznym zażywaniem suplementów żywieniowych. CaliVita International to również oferta biznesowa na prowadzenie dochodowego przedsięwzięcia, co z kolei umożliwia uzyskanie materialnego bezpieczeństwa.

Współpraca z CaliVita International jest nie tylko możliwością osiągnięcia wysokich dochodów. Biorąc pod uwagę inny aspekt, dla osób pracujących w tym systemie, to znakomita okazja do nawiązywania nowych znajomości, poznawania nowych miejsc i kultur. System Sieci CaliVita International uczy również, jak zadbać o zdrowie własne, swojej rodziny i przyjaciół. Dzięki nowej filozofii życia i osobistej odpowiedzialno������ci, możemy skutecznie poprawić stan zdrowia i sytuacj�� materialn���� własną, jak i naszych najbliższych. Jednym słowem, przyjmując z CaliVita International nowy, nowoczesny styl ����ycia, możemy mieć wpływ na jakość naszego życia.VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/5 (2 votes cast)
Historia CaliVita, 1.0 out of 5 based on 2 ratings