Samo Zdrowie

suplementy CaliVita

tel. 888 203 203
SamoZdrowie > Suplementy > Inne suplementy > L-Lysine Plus

Preparat L-Lysine PLUS stworzony został z myślą o wszystkich tych, którzy w trosce o swoje zdrowie chcą zapewnić organizmowi prawidłową podaż lizyny.

Opakowanie : 60 kapsułek

Sposób użycia : 1 kapsułka dziennie z posiłkiem

Skład Lizyna Plus
– L-lizyna 500 mg
– Witamina C 60 mg

Cena klubowa : 52 zł – kup teraz

 

 

Lizyna – aminokwas, którego organizm sam nie potrafi sobie wytworzyć, a który pełni bardzo ważną rolę w naszym organizmie, m.in.:
– bierze udział w budowie białek,
– przyspiesza przyswajanie wapnia,
– wspomaga produkcję kolagenu, białka tkanki łącznej, znajdującego się m.in. w skórze, ścięgnach, kościach, chrząstce, ścianach naczyń krwionośnych itp,
– wspiera syntezę L-karnityny, bez której niemożliwy jest prawidłowy metabolizm tłuszczów, produkcja energii, prawidłowe funkcjonowanie mięśni.

Przygotowując posiłki, należy pamiętać o tym, że L-lizyna bardzo często jest jednym z aminokwasów występujących w produktach spożywczych w niewielkiej ilości. Jej niedobór sprawia, że inne aminokwasy nie są prawidłowo wykorzystywane do syntezy białka – dlatego tak ważna jest jej odpowiednia podaż.

Komu szczególnie zaleca się przyjmowanie preparatu L-LYSINE PLUS?
Przede wszystkim osobom na diecie wegańskiej, wegetariańskiej, odchudzającej, niskobiałkowej, osobom prowadzącym stresujący tryb życia, dbającym o swój wygląd, a także pracującym ciężko fizycznie. Zawarta w preparacie witamina C dodatkowo wzmacnia system immunologiczny organizmu i jest świetnym przeciwutleniaczem – stanowi więc wartościowe uzupełnienie lizyny.

UWAGA!
– Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
– Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
– Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

 

kliknij w obrazek aby go powiększyć

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Comments are closed.