Samo Zdrowie

suplementy CaliVita

tel. 888 203 203
SamoZdrowie > Suplementy > Preparaty wspmagające procesy trawienia > Meal Time

Na pewno zdajesz sobie sprawę, jak bardzo istotnym dla prawidłowej pracy całego organizmu procesem jest trawienie. Dzięki niemu składniki odżywcze przyjmowane razem z pokarmem przekształcają się w cząsteczki, które mogą zostać wykorzystane odpowiednio przez organizm.

Cena : 27 zł – kup teraz

Opakowanie : 100 tabletek

Skład Meal Time
Enzymy papai – 250 mg

Dawkowanie: Żuć 1-2 tabletki dziennie bezpośrednio przed posiłkiem

Bardzo często niestety zapominamy o tym, jak łatwo zakłócić procesy trawienne – spożywamy posiłki zbyt obfite, wysoko przetworzone, jemy nieregularnie i często zbyt szybko. Sprawia to, że składniki pokarmowe nie są trawione odpowiednio, ulegają fermentacji i gniją w jelitach, co przyczynia się do tego, iż czujemy się niekomfortowo i z dnia na dzień coraz gorzej.

 

System trawienny mogą też upośledzić nasze predyspozycje fizjologiczne, przyjmowanie niektórych lekarstw, stres, a także procesy związane ze starzeniem się organizmu.

Aby nieco „podkręcić” procesy trawienne, usprawnić je i poczuć się lepiej, warto zmienić swój styl życia, regularnie się odżywiać, a także sięgnąć po preparaty zawierające naturalne enzymy, regulujące trawienie.
W preparacie Meal Time znajdziesz papainę, będącą enzymem papai, przypominającą swoją budową pepsynę – ludzki enzym rozkładający białko. Przyjmując 1-2 tabletki preparatu przed głównym posiłkiem, zwiększymy i usprawnimy trawienie białek, a dzięki temu zmniejszymy zachodzące w układzie pokarmowym procesy gnilne.

UWAGA!
– Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
– Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
– Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

 

kliknij w obrazek aby go powiększyć

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Meal Time, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Comments are closed.