Samo Zdrowie

suplementy CaliVita

tel. 888 203 203
SamoZdrowie > Suplementy > Preparaty wspmagające procesy trawienia > Nopalin

Coraz więcej osób sięga po Nopal – niezwykłą roślinę. Stanowi bogate źródło wielu witamin, składników mineralnych oraz 17 aminokwasów, z których 8 jest niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju. Organizm nie jest w stanie sam ich wytworzyć. Nopal jest należącą do kaktusów rośliną, która posiada w swoim składzie liczne witaminy (m.in. C, B1, B2, niacyna) i składniki mineralne (potas, wapń), a także sporą ilość błonnika. To wszystko sprawia, że bardzo często jest on wykorzystywany jako jeden z głównych składników preparatów wspomagających odchudzanie oraz oczyszczanie organizmu.

Cena : 77,50 zł – kup teraz

Opakowanie : 200 tabletek

Skład Nopalin
Wysuszony Nopal – 300 mg

Dawkowanie: 1 tabletka 3 razy dziennie między posiłkami

 

Warto wspomnieć, że nopal jest również źródłem łatwo przyswajalnych białek, a wśród nich 17 rodzajów aminokwasów, z czego aż 8 to aminokwasy, które musimy dostarczać organizmowi z zewnętrznych źródeł.

 

 

W preparacie Nopalin został wykorzystany wyciąg z nopalu. Jego przyjmowanie nie tylko pozwala uzupełnić braki aminokwasów czy witamin i minerałów, ale także – a może nawet przede wszystkim, zwłaszcza z punktu widzenia osób odchudzających się czy planujących oczyszczenie organizmu – zapewnia uczucie sytości dzięki sporej zawartości błonnika, a także wspiera procesy trawienne. Preparat należy popijać sporą ilością wody – dzięki temu błonnik szybciej pęcznieje i lepiej spełnia swoją rolę.

UWAGA!
– Nopalin należy zawsze przyjmować, popijając obficie wodą – dzięki temu błonnik dobrze napęcznieje i szybciej doznamy uczucia sytości.
– Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
– Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
– Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

 

kliknij w obrazek aby go powiększyć

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.4/5 (15 votes cast)
Nopalin, 3.4 out of 5 based on 15 ratings

Comments are closed.