Samo Zdrowie

suplementy CaliVita

tel. 888 203 203
SamoZdrowie > Suplementy > Anytoksydanty > Protect 4 Life

W tradycyjnej chińskiej medycynie znany jest od wieków, obecnie jest przedmiotem zainteresowania wielu farmaceutów i lekarzy reprezentujących różne gałęzie medycyny. W jego liściach wykryto obecność substancji czynnych, z których każda działa na organizm w inny sposób.

Zwany roślinny eliksir młodości, pozwala dłużej cieszyć się zdrowiem, sprawnością umysłową i fizyczną, szczególnie podczas wytężonej pracy organizmu.

Cena : 42 zł – kup teraz Protect 4Life

Opakowanie : 90 tabletek

Skład Protect 4Life

Beta karoten 3000.00jm
Liście Ginkgo biloba 50.00 mg
Selen (z selenometioniny) 20.00mcg
Witamina C 60.00 mg
Witamina E 10.00jm

 

Podstawowy składnik preparatu to miłorząb japoński, który wykazuje działanie antyoksydacyjne, a dodatkowo korzystnie wpływa na funkcje organizmu. Protect 4 life w swoim składzie mieści także ważne witaminy oraz selen.

 

Antyoksydanty są substancjami, które chronią organizm przed atakiem wolnych rodników, wspomagają tym samym pracę komórek i tkanek. Najbardziej znane antyoksydanty to: retinol, beta-karoten, koenzym Q10, likopen, witamina C, witamina E, a także mangan, selen i cynk.

Miłorząb japoński istnieje od jakiś 200 mln lat i ciągle ma te same właściwości. Badania prowadzone przez naukowców potwierdzają, że roślina ta ma różnorodne działanie lecznicze. Poza działaniem antyoksydacyjnym wspomaga układ krążenia, wpływa na ciśnienie krwi, a także pomaga dostarczać komórkom odpowiednią ilość tlenu. Miłorząb japoński korzystnie wpływa na kondycję fizyczną, a także umysłową.

UWAGA!

– Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, kobiety karmiące i osoby przyjmujące antykoagulanty oraz osoby przed zabiegiem operacyjnym, gdyż może wydłużać czas krzepnięcia krwi.
– Osoby z cukrzycą przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.- Suplement nie zastępuje zróżnicowanej diety.
– Nie przekraczać zalecanej dawki suplementu.
– Preparat przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, z dala od dzieci.

 

ginko_biloba2

 

kliknij w obrazek aby go powiększyć

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Comments are closed.