Samo Zdrowie

suplementy CaliVita

tel. 888 203 203
SamoZdrowie > Suplementy > Preparaty roślinne > Pure Yucca

Jukka to roślina występująca pierwotnie w Stanach Zjednoczonych, Meksyku oraz na Wyspach Karaibskich, zwana często „drzewem życia”, zarówno ze względu na to, iż należy do roślin wiecznie zielonych, jak i z uwagi na swoje silnie oczyszczające, a także wspomagające odporność właściwości.

Cena : 56 zł – kup teraz

Opakowanie : 100 kaps

Skład Pure Yucca : Sproszkowana łodyga jukki 50 mg

Dawkowanie : 3 kapsułki 3 razy dziennie przed posiłkiem, popijając dużą ilością wody.


Podobnie jak mniszek lekarski czy pokrzywa zwyczajna, jednak w o wiele większym stopniu, zwiększa szybkość eliminacji ubocznych produktów przemiany materii razem z moczem, a także przyspiesza procesy metaboliczne.
Kluczowe znaczenie mają tutaj substancje, które wchodzą w skład jukki. Są to enzymy, saponiny, chlorofil, antyoksydanty i inne składniki, dzieki którym po pierwsze roślina ta jest w stanie przetrwać nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, a po drugie – co ma ogromne znaczenie dla człowieka – korzystnie wpływa na rozkład substancji organicznych w naszych jelitach, a dzięi temu naturalnie oczyszcza okrężnicę.

UWAGA!
W czasie kuracji oczyszczających bardzo ważne jest przyjmowanie zwiększonych ilości płynów; dlatego też po połknięciu kapsułki należy popić ją 1-2 szklankami wody. Codziennie należy spożywać ok. 2-3 litrów wody, aby ułatwić usuwanie produktów ubocznych.

Na początku przyjmowania jukki może wystąpić częste oddawanie moczu, biegunka oraz spadek poziomu cukru i potasu we krwi. Jest to wynik przyspieszonego metabolizmu oraz działania oczyszczającego. Prawidłowe dawkowanie produktu, odpowiednie odżywianie się, ewentualnie opracowana przez specjalistę dieta powinny wyeliminować te objawy.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci

kliknij w obrazek aby go powiększyć

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Comments are closed.