Samo Zdrowie

suplementy CaliVita

tel. 888 203 203
SamoZdrowie > Suplementy > Podwodne skarby > Shark Aid

Chrząstka rekinów – perfekcyjnie funkcjonujących chrzęstnoszkieletowych ryb morskich – przyjmowana w formie suplementu korzystnie wpływa na pracę naszych stawów.

Składnik aktywny/1 tabletka: Wysuszona chrząstka rekina – 750 mg

Opakowanie: 90 tabletek

Sposób użycia: 2 tabletki 3 razy dziennie 1 godziny przed posiłkiem

Cena : 111 zł – kup teraz

 

Z czego wynika niezwykłość rekinów? Nigdy nie śpią i nie odpoczywają, gdyż nie posiadają pęcherza pławnego i gdyby zasnęły – utopiłyby się, a mimo to jako jedne z nielicznych ryb charakteryzują się ogromną siłą i energią, doskonałą budową, fantastyczną odpornością i niesamowitą zdolnością do regeneracji wszelkich ran. Ich jedynym wrogiem jest człowiek…

Preparat Shark Aid zawiera chrząstkę rekina, dzięki której Twoje stawy będą silne, odporne na urazy i nadmierne obciążenia. Sięgnij po niego, jeżeli jesteś sportowcem, jeżeli wykonujesz ciężką pracę fizyczną i obawiasz się o swoje stawy, lub jeżeli jesteś osobą starszą, a na pewno nie pożałujesz.

UWAGA!
– Z powodu właściwości hamowania wzrostu drobnych naczyń krwionośnych, chrząstki rekina nie powinny przyjmować kobiety w ciąży oraz dzieci. Osoby ze złamaniami kości, pacjenci po świeżo przebytym zawale serca, zabiegu operacyjnym mogą ją zastosować dopiero po 6 tygodniach od zakończenia leczenia. (po konsultacji lekarskiej).
– Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
– Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
– Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

kliknij na obrazek aby go powiększyć

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
Shark Aid, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Comments are closed.