Samo Zdrowie

suplementy CaliVita

tel. 888 203 203
SamoZdrowie > Suplementy > Witaminy > Stress Management

Stress Managament B-Complex to produkt, który zawiera kilkanaście różnych substancji, ściśle ze sobą współpracujących w procesach metabolicznych organizmu.

Cena : 46zł kup teraz Stress Management

Opakowanie: 100 tabletek

Składniki aktywne/1 tabletka:
Tiamina (witamina B1) – 1,3 mg
Ryboflawina (witamina B2) – 1,8 mg
Witamina B6 – 2 mg
Niacyna – 15 mg
Witamina B12 – 2 µg
Witamina C – 60 mg
Foliany – 100 µg
Kwas pantotenowy – 5 mg
Cholina – 100 mg
Inozytol – 100 mg
Magnez – 13,5 mg

Sposób użycia: 1-2 tabletki dziennie po posiłku lub według zaleceń.

 

 

Preparat Stress Management B Complex jest polecany wszystkim osobom, które są narażone na stres i duży wysiłek fizyczny lub umysłowy. Stres powoduje, że wzrasta zapotrzebowanie organizmu na witaminy oraz energię. Witaminy z grupy B, które zostały zawarte w preparacie idealnie wspomagają pracę układu nerwowego, a dodatkowo są ważne w procesie produkcji energii.

 


Głównymi składnikami aktywnymi suplementu Stress Management są witaminy z grupy B, które mają działanie katalizatorów w licznych procesach fizjologicznych. Biorą udział w metabolizmie węglowodanów, tłuszczów, białek oraz kwasów nukleinowych. Witaminy z grupy B wspomagają również układ nerwowy i mają korzystny wpływ na zachowanie równowagi energetycznej w organizmie. Cholina i inozytol pomagają w przekazywaniu impulsów nerwowych. Stress Management zawiera również witaminę C, która jest cennym antyoksydantem, wspiera układ odpornościowy i nerwowy organizmu. Preparat zawiera też magnez, który zachowuje równowagę układu nerwowego i jest potrzebny w procesie tworzenia energii oraz do prawidłowego funkcjonowania mięśni. Skład preparatu Stress Management pomaga w zachowaniu zdrowej skóry i ma udział w procesie produkcji krwi oraz podziału komórek.

UWAGA!
– Produkt nie może zastąpić zróżnicowanej diety.
– Nie można przekraczać zalecanej dawki suplementu.
– Preparat przechowywać zamknięty w suchym, chłodnym miejscu, z dala od dzieci.

 

kliknij w obrazek aby go powiększyć

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Comments are closed.