Samo Zdrowie

suplementy CaliVita

tel. 888 203 203
SamoZdrowie > Suplementy > Anytoksydanty > Super Co Q10 Plus

Koenzym Q10 to substancja odpowiedzialna za właściwy metabolizm każdej komórki. Bierze udział przy syntezie wysokoenergetycznych związków fosforanowych (ATP), wykorzystywanych następnie jako źródło energii do wielu procesów biochemicznych. Jest silnym antyoksydantem, chroni komórki przed niewłaściwymi skutkami przemian metabolicznych.

Cena : 119 zł – kup teraz Super Koenzym Q10

Opakowanie : 90 kapsułek

Skład Super Coenzyme Q10

Koenzym Q10 – 20.00 mg
Beta karoten – 1000.00jm
Selen – 10.00mcg
Witamina E – 10jm

 

 

Super CO Q10 Plus to suplement diety, dzięki któremu dostarczysz swoim komórkom odpowiednią ilość energii, a tym samym zyskasz siłę i witalność. Koenzym Q10, czyli inaczej ubichinon to substancja, która jest niezbędna do dostarczenia naszym komórkom energii. Jeżeli komórki otrzymają właściwą ilość koenzymu Q10 poczujesz się pełen energii i zapomnisz o zmęczeniu.

 

Ubichinon znajduje się w każdej ludzkiej komórce i pomaga składnikom odżywczym zmieniać się w nośnik energii – ATP. Jeżeli komórce jest potrzebna energia to na początku otrzymuje ją właśnie w wyniku rozkładu ATP. Pomimo tego, że nasz organizm samodzielnie wytwarza koenzym Q10, musimy pamiętać o tym, że mniej więcej po trzydziestym roku życia jego produkcja znacznie się zmniejsza. W takiej sytuacji suplementacja okazuje się być najlepszym rozwiązaniem. Jednak Koenzym Q10 jest pomocny nie tylko u osób starszych, u których jego produkcja spada, ale także w czasie dużego wysiłku fizyczno-umysłowego lub źle zbilansowanej diety. Koenzym Q10 pomaga również zachować prawidłową pracę serca. Posiada właściwości antyoksydacyjne i wspomaga system obronny komórek przed groźnymi dla organizmu wolnymi rodnikami.

UWAGA!

– Koenzym Q10 ma dużą wrażliwość na temperaturę oraz światło, dlatego też preparat należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
– Pierwsze rezultaty stosowania koenzymu Q10 przeważnie są widoczne po kilku tygodniach
– Zaleca się stałe stosowanie koenzymu Q10 w dawce podtrzymującej (10-30 mg dziennie) aby uniknąć niedoboru
– Suplementacja koenzymu Q10 nie zmniejsza naturalnej produkcji koenzymu przez nasz organizm
– Suplement nie zastępuje zdrowo zbilansowanej diety.
– Nie przekraczać zalecanej dawki preparatu.

 

kliknij w obrazek aby go powiększyć

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Comments are closed.