Samo Zdrowie

suplementy CaliVita

tel. 888 203 203
SamoZdrowie > Suplementy > Produkty Ziemi > ZenThonic

Mangostan jest kolejną z naprawdę wyjątkowych roślin, do dzisiaj uważaną w Azji za owoc cenny i święty, mniej znaną natomiast w Ameryce Północnej czy Europie. Posiada prawdziwe walory smakowe, a także – co istotne zwłaszcza z perspektywy współczesnego człowieka oraz jego zdrowia – naprawdę cenny skład.

Opakowanie : 946ml

Cena 191,90 zł – kup teraz

ZenThonic Dawkowanie: Przyjmować od 2 do 6 łyżek dziennie między posiłkami. Zamieszać przed użyciem. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Skład Zenthonic
koncentraty z soków
owocu mangostanu właściwego (Garcinia mangostana)
czerwonych winogron
truskawek
żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon)
malin
wiśni
jabłek
gruszek
borówki amerykańskiej (Vaccinium corymbosum)
przecier gruszkowy

Mangostan jest źródłem m.in. antyoksydacyjnych ksantonów, witaminy C, składników mineralnych tj. potas, wapń, fosfor czy żelazo, witamin B1, B2 i B6, dzięki którym nasz organizm zyskuje potężną broń w walce z wolnymi rodnikami, zachowuje prawidłowe funkcje komórek oraz uzupełnia niedobory minerałów i witamin, których często sam nie potrafi wytworzyć.

 

 

Wartościowe składniki mangostanu zawiera preparat ZenThonic, wyprodukowany na bazie tego owocu, wzbogacony dodatkowo o sok z truskawek, z żurawiny, z malin, wiśni, jabłek, gruszek czy borówki, które nie tylko wzbogacają jego smak, ale także mają korzystny wpływ na pracę całego naszego organizmu.

kliknij w obrazek aby go powiększyć

zenthonic

 

u_zenthonic2.jpg

u_zenthonic3.jpg

u_zenthonic4.jpg

u_zenthonic5.jpg

u_zenthonic6.jpg

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (2 votes cast)
ZenThonic, 4.0 out of 5 based on 2 ratings

Comments are closed.